Bądź jak Strażak Sam! Spotkajmy się w Galerii Zdrój

Dziecięcy idol zawita 17 czerwca do Jastrzębia-Zdroju. Strażak Sam odwiedzi Galerię Zdrój i zaprosi najmłodszych do wspólnej przygody.

Któż w dzieciństwie nie chciał być strażakiem? Najmłodsi jastrzębianie będą mieli szansę, by poczuć się pełnoprawnymi członkami strażackiej brygady. Podczas wydarzenia w Galerii Zdrój dzieci poznają elementy wyposażenia wozów gaśniczych i poznają najważniejsze numery alarmowe. A przede wszystkim będą mogły świetnie się bawić!

Na najmłodszych czeka moc atrakcji. Bajkowe stanowiska i animatorzy w kostiumach pozwolą im poczuć się jak w znanej kreskówce. Dzieci sprawdzą swoją zręczność, odprowadzając wóz strażacki do remizy, a także będą mogły spróbować swoich sił w konkursach przeprowadzonych przez animatorów.

Dzień ze Strażakiem Samem będzie również okazją do rozwijania dziecięcej kreatywności. Przy specjalnie przygotowanym stanowisku będzie można wykonać przypinki z motywem strażackim, a także obrazki związane z serialem.

Kto prócz Strażaka Sama pojawi się w galerii? Tygryski, kotki, księżniczki, motylki… Jak to możliwe? Za sprawą stoiska z malowaniem buziek. Na pamiątkę będzie można również wykonać zdjęcie z głównym bohaterem serialu.

Strażaka Sama będzie można odwiedzić w Galerii Zdrój, w sobotę 17 czerwca w godzinach 11.00-19.00.

PROMOCJE I AKTUALNOŚCI