Wystaw pająków i skorpionów w Galerii Zdrój!

Przekonaj się, że pająki nie są tak straszne, jak Ci się wydaje!

Poznaj egzotyczny świat pająków i skorpionów już od 11 sierpnia w Galerii Zdrój. Ogromne ptaszniki, święcące skorpiony, czy azjatyckie wije – na co dzień zamieszkujące inne szerokości geograficzne – tym razem pojawią się w Jastrzębiu-Zdroju.

Dla dzieci i dorosłych!

Czy jest coś piękniejszego od uśmiechu dziecka? Radości okazywanej przy zdobywaniu świata i przekonywania swoich rodziców, że pająk nie jest wcale taki straszny? Ekspozycja jest doskonałym miejscem do stania się małymi odkrywcami i poznania świata tych niesamowitych stworzeń.

Lekcja, dzięki której zapragniesz wrócić do szkoły!

O każdej pełnej godzinie masz możliwość wzięcia udziału w niesamowitej prelekcji, podczas której doświadczony pracownik Wystawy sprawi, że pająk będzie na wyciągnięcie Twojej dłoni, a nawet na niej! To nie tylko lekcja biologii, to przede wszystkim momenty pełne radości, fascynacji i zachwytu nad pajęczakami. Niezapomniane przeżycie związane z potrzymaniem niegroźnego ptasznika na dłoni, to coś, o czym będziesz mógł opowiadać z dumą swoim znajomym i rodzinie.

„Jako doświadczeni, wieloletni hodowcy działamy zgodnie z procedurami oraz dobrymi zwyczajami. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić zwierzętom warunki życiowe zbliżone do naturalnych. Zachęcamy do zadawania pytań naszym przewodnikom, którzy chętnie pokażą Państwu w fascynujący świat pająków i skorpionów” – mówi Krzysztof Wysocki, organizator Wystawy.

Atrakcja dostępna codziennie od 11 sierpnia do 30 września.

Wystawa pająków czynna jest codziennie od 10:00 do 20:00 (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) na poziomie 0, naprzeciwko wejścia do salonu H&M. We wtorek 15 sierpnia oraz niedzielę handlową 27 sierpnia wystawa będzie czynna w normalnych godzinach.

Ceny biletów (do kupienia w kasach wystawy lub online na stronie www.wystawapajakow.pl/jastrzebie):
-normalny 29 zł
-ulgowy 24 zł
-rodzinny 82 zł
-grupy zorganizowane 20 zł
*dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis (nie dotyczy grup zorganizowanych).

Rezerwacja wizyt dla grup zorganizowanych – e-mail: kontakt@wystawapajakow.pl

Organizator wystawy, zgodnie z obowiązującymi zaleceniami, wprowadził wszystkie procedury chroniące zdrowie odwiedzających i zapewniające bezpieczne oglądanie ekspozycji.

PROMOCJE I AKTUALNOŚCI